• Gå direkt till innehåll
  • Gå till sidfoten
Höstrea: Få 25 % medlemsrabatt på nästan hela sortimentet SE MER

Få 4 beauty essentials på kjøpet ved kjøp over 800 kr.SE MER

Fri frakt på alla beställningar över 500kr
Förklaring av sökfunktioner
Clarins
Hamburgarmeny
  • Rea
  • Nyheter
  • Hudvård
  • Kroppsvård
  • Makeup
  • Presenter
  • Erbjudanden
  • Sista chansen
  • Clarins inifrån
  • Tjänster
  1. Hem
  2. Presenter
  3. Små presenter

Små presenter

(49)
Makeupset – Perfect Lips Trio unit Aktuellt pris kr 330,00
Makeupset – Perfect Lips Trio Makeupset – Perfect Lips Trio
Makeupset – Perfect Lips Trio
unit
Aktuellt pris kr 330,00
kr 330,00
En enhet
Medlemspris kr 280,50
kr 280,50
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
En enhet

3 läppessentials för finishar som passar ditt humör: naturlig glans, spegeleffekt eller matt finish.

Lip Comfort Oil Collection Set – vårdande läppoljor unit Aktuellt pris kr 395,00
Lip Comfort Oil Collection Set – vårdande läppoljor Lip Comfort Oil Collection Set – vårdande läppoljor
Lip Comfort Oil Collection Set – vårdande läppoljor
unit
Aktuellt pris kr 395,00
kr 395,00
En enhet
Medlemspris kr 335,75
kr 335,75
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
En enhet

Din ikoniska Lip Comfort Oil finns i ministorlekar och 4 nyanser för oemotståndligt glansiga* läppar.*glansiga

Cleanse, Reset, Glow - Your On-the-Go Cleansing Routine unit Aktuellt pris kr 270,00 Har fått betyget 5 stjärnor av 5
Cleanse, Reset, Glow - Your On-the-Go Cleansing Routine
Cleanse, Reset, Glow - Your On-the-Go Cleansing Routine
unit
Aktuellt pris kr 270,00
kr 270,00
En enhet
Medlemspris kr 229,50
kr 229,50
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
En enhet

En limited-edition 3-stegsrutin som skonsamt avlägsnar makeup, rengör och återfuktar för hud som känns fräsch, mjuk och behaglig.

Healthy glow collection unit Aktuellt pris kr 375,00
Healthy glow collection Healthy glow collection
Healthy glow collection
unit
Aktuellt pris kr 375,00
kr 375,00
En enhet
Medlemspris kr 318,75
kr 318,75
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
En enhet

En fuktgivande duo som boostar lystern för strålande hud året runt.

My Clarins Routine Set - Young Skincare unit Tidigare pris kr 240,00 Aktuellt pris kr 196,80
-30%
My Clarins Routine Set - Young Skincare My Clarins Routine Set - Young Skincare
My Clarins Routine Set - Young Skincare
unit
Tidigare pris kr 240,00
kr 240,00
Aktuellt pris kr 196,80
kr 196,80
En enhet
Medlemspris kr 167,28
kr 167,28
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
En enhet

Essentials för att rengöra, återfukta och ge energi till ung hud.

Lip and Eye Make-Up Essentials Set unit Tidigare pris kr 330,00 Aktuellt pris kr 270,60 Har fått betyget 4.5 stjärnor av 5
-30%
Lip and Eye Make-Up Essentials Set Lip and Eye Make-Up Essentials Set
Lip and Eye Make-Up Essentials Set
unit
Tidigare pris kr 330,00
kr 330,00
Aktuellt pris kr 270,60
kr 270,60
En enhet
Medlemspris kr 230,01
kr 230,01
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
En enhet

Make-up essentials for plumped lips and XXL eyes.

Supra Volume Mascara 2 Nyanser Tidigare pris kr 375,00 Aktuellt pris kr 330,00 Har fått betyget 4.375 stjärnor av 5
Prova
Supra Volume Mascara Supra Volume Mascara
Supra Volume Mascara
Tidigare pris kr 375,00
kr 375,00
Aktuellt pris kr 330,00
kr 330,00
Medlemspris kr 280,50
kr 280,50
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se

Ger fransarna intensiv volym och extra vård

Waterproof Eye Pencil 6 Nyanser Tidigare pris kr 245,00 Aktuellt pris kr 215,60 Har fått betyget 4.1203 stjärnor av 5
Prova
Waterproof Eye Pencil
Waterproof Eye Pencil
Tidigare pris kr 245,00
kr 245,00
Aktuellt pris kr 215,60
kr 215,60
Medlemspris kr 183,26
kr 183,26
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se

A stroke of pure colour

Everlasting Concealer 04 deep Tidigare pris kr 365,00 Aktuellt pris kr 299,30 Har fått betyget 3.3955 stjärnor av 5
Prova
Everlasting Concealer
Everlasting Concealer
04 deep
Tidigare pris kr 365,00
kr 365,00
Aktuellt pris kr 299,30
kr 299,30
(kr 2.494,17/100ml)
Medlemspris kr 254,41
kr 254,41
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
(kr 2.120,08/100ml)

Hydrating Concealer for Dark Circles

Radiance-Plus Golden Glow Booster for Face 15 ml Tidigare pris kr 340,00 Aktuellt pris kr 299,20 Har fått betyget 4.3487 stjärnor av 5
Bästsäljare
Radiance-Plus Golden Glow Booster for Face Radiance-Plus Golden Glow Booster for Face
Radiance-Plus Golden Glow Booster for Face
15 ml
Tidigare pris kr 340,00
kr 340,00
Aktuellt pris kr 299,20
kr 299,20
(kr 1.994,67/100ml)
Medlemspris kr 254,32
kr 254,32
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
(kr 1.695,47/100ml)

3 droppar koncentrerat solsken för en frisk glow året runt.

Hand and Nail Treatment Cream 100 ml Tidigare pris kr 295,00 Aktuellt pris kr 259,60 Har fått betyget 4.8322 stjärnor av 5
Bästsäljare
Hand and Nail Treatment Cream
Hand and Nail Treatment Cream
100 ml
Tidigare pris kr 295,00
kr 295,00
Aktuellt pris kr 259,60
kr 259,60
(kr 259,60/100ml)
Medlemspris kr 220,66
kr 220,66
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
(kr 220,66/100ml)

Mjukar upp, Skyddar, Ger fukt, Inriktar sig på mörka fläckar, Stärker naglarna

Supra Lift & Curl Mascara 01 intense black Tidigare pris kr 375,00 Aktuellt pris kr 330,00 Har fått betyget 3.6606 stjärnor av 5
Prova
Supra Lift & Curl Mascara Supra Lift & Curl Mascara
Supra Lift & Curl Mascara
01 intense black
Tidigare pris kr 375,00
kr 375,00
Aktuellt pris kr 330,00
kr 330,00
Medlemspris kr 280,50
kr 280,50
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se

Lyftande effekt. Böjd och framhävd volym.

Gentle Eye Make-Up Remover 125 ml Tidigare pris kr 340,00 Aktuellt pris kr 299,20 Har fått betyget 4.1739 stjärnor av 5
Bästsäljare
Gentle Eye Make-Up Remover Gentle Eye Make-Up Remover
Gentle Eye Make-Up Remover
125 ml
Tidigare pris kr 340,00
kr 340,00
Aktuellt pris kr 299,20
kr 299,20
(kr 239,36/100ml)
Medlemspris kr 254,32
kr 254,32
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
(kr 203,46/100ml)

Makeupborttagning för känsliga ögon som varsamt avlägsnar makeup.

Instant Eye Make-Up Remover 2 Storlekar Tidigare pris kr 160,00 Aktuellt pris kr 140,80 Har fått betyget 3.8242 stjärnor av 5
Bästsäljare
Instant Eye Make-Up Remover
Instant Eye Make-Up Remover
2 Storlekar
Från
Tidigare pris kr 160,00
kr 160,00
Aktuellt pris kr 140,80
kr 140,80
(kr 281,60/100ml)
Från
Medlemspris kr 119,68
kr 119,68
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
(kr 239,36/100ml)

Bifasisk makeupborttagning för ögonen som skonsamt avlägsnar vattenfast makeup.

Hand and Nail Treatment Balm 100 ml Tidigare pris kr 295,00 Aktuellt pris kr 259,60 Har fått betyget 4.6263 stjärnor av 5
Hand and Nail Treatment Balm Hand and Nail Treatment Balm
Hand and Nail Treatment Balm
100 ml
Tidigare pris kr 295,00
kr 295,00
Aktuellt pris kr 259,60
kr 259,60
(kr 259,60/100ml)
Medlemspris kr 220,66
kr 220,66
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
(kr 220,66/100ml)

Alla fördelarna med Hand and Nail Treatment Cream med en rikare formula.

Eau Dynamisante Deodorant 100 ml Tidigare pris kr 270,00 Aktuellt pris kr 237,60 Har fått betyget 4.6818 stjärnor av 5
Eau Dynamisante Deodorant Eau Dynamisante Deodorant
Eau Dynamisante Deodorant
100 ml
Tidigare pris kr 270,00
kr 270,00
Aktuellt pris kr 237,60
kr 237,60
(kr 237,60/100ml)
Medlemspris kr 201,96
kr 201,96
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
(kr 201,96/100ml)

En deodorant med de upplivande doftnoterna av Eau Dynamisante.

Shower Gel - Eau Dynamisante 200 ml Tidigare pris kr 270,00 Aktuellt pris kr 237,60 Har fått betyget 4.3814 stjärnor av 5
Nyhet
Shower Gel - Eau Dynamisante Shower Gel - Eau Dynamisante
Shower Gel - Eau Dynamisante
200 ml
Tidigare pris kr 270,00
kr 270,00
Aktuellt pris kr 237,60
kr 237,60
(kr 118,80/100ml)
Medlemspris kr 201,96
kr 201,96
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
(kr 100,98/100ml)

En duschgel med den upplivande doften från Eau Dynamisantes eteriska oljor.

Eau Ressourçante 2 Storlekar Tidigare pris kr 350,00 Aktuellt pris kr 308,00 Har fått betyget 4.6727 stjärnor av 5
Eau Ressourçante
Eau Ressourçante
2 Storlekar
Från
Tidigare pris kr 350,00
kr 350,00
Aktuellt pris kr 308,00
kr 308,00
(kr 616,00/100ml)
Från
Medlemspris kr 261,80
kr 261,80
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
(kr 523,60/100ml)

En lugnande Clarins Treatment Fragrance som vårdar både hud och själ.

Eau des Jardins 2 Storlekar Tidigare pris kr 350,00 Aktuellt pris kr 308,00 Har fått betyget 4.8299 stjärnor av 5
Eau des Jardins
Eau des Jardins
2 Storlekar
Från
Tidigare pris kr 350,00
kr 350,00
Aktuellt pris kr 308,00
kr 308,00
(kr 616,00/100ml)
Från
Medlemspris kr 261,80
kr 261,80
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
(kr 523,60/100ml)

En upplyftande Clarins Treatment Fragrance som vårdar både hud och själ.

Shower Gel - Eau des Jardins 200 ml Tidigare pris kr 270,00 Aktuellt pris kr 237,60 Har fått betyget 4.6486 stjärnor av 5
Shower Gel - Eau des Jardins Shower Gel - Eau des Jardins
Shower Gel - Eau des Jardins
200 ml
Tidigare pris kr 270,00
kr 270,00
Aktuellt pris kr 237,60
kr 237,60
(kr 118,80/100ml)
Medlemspris kr 201,96
kr 201,96
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
(kr 100,98/100ml)

En väldoftande duschgel med den upplyftande doften från Eau des Jardins eteriska oljor.

Eau Extraordinaire 100 ml Tidigare pris kr 545,00 Aktuellt pris kr 479,60 Har fått betyget 4.5529 stjärnor av 5
Eau Extraordinaire
Eau Extraordinaire
100 ml
Tidigare pris kr 545,00
kr 545,00
Aktuellt pris kr 479,60
kr 479,60
(kr 479,60/100ml)
Medlemspris kr 407,66
kr 407,66
Medlemspris
Skapa ett konto och få 15% rabatt på alla produkter, varje gång du beställer på Clarins.se
(kr 407,66/100ml)

Aromatiska Treatment Fragrances som återupplivar din inre styrka.

Du har tittat på 21 av 49 produkter

Läs in fler

Filter

Sortera efter

Du kan inte lägga till den här produkten i varukorgen.